Jaguar

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Jaguar S-Type ) witam blagam o pomoc silnik szarpie przy 3000 obrotow



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum JAGUAR Forum Strona Główna -> ( Jaguar S-Type ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ponisher

Czytelnik



Dołączył: 22 Cze 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): kalisz
Posiadane auto: jaguar x type 2.1 v6
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 03 Sie 2016, 14:45
Temat postu:

witam blagam o pomoc silnik szarpie przy 3000 obrotow


witam opisze moj problem i bede baaaardzo wdzieczny za pomoc bo z reka na sercu bylem juz u 9 mechanikow i nikt nie umie tego problemu zlikwidowac...kupilem jaguara x type 2.1 benzyna gaz z bledem ktory miga nad wyswietlaczem kilometrow (dwie lampki żółta i czerwona z napisem pecus error ) to mi nie przeszkadzalo w jezdzie i nie wiem czy to ma zwiazek bo kompletnie nikt nie wie co to jest??... nie dlugo po zakupie tego auta wyskoczyl mi tez bład silnika i auto dziwnie chodzi tak jak by nie chodzil na wszystkie gary ...i woda w ukladzie wody chlodnicy tak jakby staje i sie przelewa co jest najgorsze to auto jezdzi normalnie ale tylko do 3000 obrotow a potem mocno szarpie ale z tego co zaobserwowalem to tylko na gazie tak jest choc na paliwie musi najpierw pojezdzic i nie wlaczajac gazu przez okolo 30km i dopiero chodzi rowno i dobrze ale tylko na benzynie a na gazie nie powraca na benzyne nawet przy tym szarpaniu i osiaga max 110 km/godz ale po powolnym rozpedzaniu sie do tej predkosci POMOCY Crying or Very sad ...wymienilem nowe wtryski bo tak mi zalecal jeden mechanik a zajs inni mowia ze swiece albo cewka no ale na bezynie chodzi okey to czy to moze byc to??.inni zajs mowia ze to wina sondy,katalizatora, i wielu innych rzeczy wiec diagnoza kazdego mechanika i gazownika jest inna i to jst najgorsze... z bledu wynika zbyt uboga mieszanka paliwa
_________________
Ponisher
Powrót do góry
Bartosz150

Czytelnik



Dołączył: 23 Lut 2017
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Jaguar XJ
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 23 Lut 2017, 16:29
Temat postu:

Re: ( Jaguar S-Type ) witam blagam o pomoc silnik szarpie przy 3000 obrotow


Witam witam,
Mnie z moim XJtem pomógł pan Rafał z serwisu w Piastowie (jaguar-serwis.pl). Równy z niego gość i zna się na swojej robocie, może tobie też coś pomoże!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum JAGUAR Forum Strona Główna -> ( Jaguar S-Type ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Jaguar S-Type »

Opinie o samochodach Jaguar S-Type - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Jaguar S-Type ) Porady, problemy techniczne


JaguarF-Type

174 990

2020r.

44 992 km

pomorskie

JaguarXF

76 000

2012r.

106 000 km

śląskie

JaguarE-PACE

119 900

2019r.

59 000 km

mazowieckie

JaguarXE

59 900

2015r.

200 000 km

śląskie

JaguarXF

49 900

2011r.

248 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System